Micopro.pl Aktualności
2012-07-21 00:00:00
Informujemy ?e z dniem 25.07.2012 nazwa i dane adresowe firmy ulegaj? zmianie...


Informacje

Historia firmy

Firma MicoSoft rozpoczęła działalność w 2001r w związku podpisaniem pierwszej umowy na dostarczanie, obsługę techniczą i aktualizację autorskiego oprogramowania SerVice.net, z siecią elektromegamarketów Media Markt Polska. Jednak faktyczne początki działalności firmy sięgają drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych. Wtedy to, na niewielkie zlecenia kilku firm, kreowane były rozwiązania oparte na MS Access, związane z przygotowywaniem i obiegiem dokumentów biurowych i magazynowych.

W roku 2000, po nawiązaniu współpracy z siecią Media Markt, zaczął powstawać projekt o roboczej nazwie Service 2000. Po około dwuletnim okresie przygotowywania i testów, system SerVice.net zastąpił adoptowany z niemieckiej sieci, przestarzały i niespełniający swojej roli w polskich warunkach, program obsługujący dział reklamacji i obsługi klienta Media Markt.

Obecnie główne dziedziny w których specjalizuje się firma to tworzenie i wdrażanie oprogramowania dedykowanego wg zamówienia klienta, obsługa informatyczna firm, instytucji a także użytkowników indywidualnych, projektowanie i utrzymywanie serwisów internetowych oraz usługi związane z doradztwem IT i dostarczaniem sprzętu i oprogramowania.

W połowie roku 2012 firma zmieniła nazwę na MICOPRO SOFTWARE.